Aktualności

24.08.2019 Dzień Otwarty w szkole Eduventura!

Szkoła Eduventura zaprasza na Dzień Otwarty w dniu 24 sierpnia, w godz. 10.00-13.00.Prowadzimy rekrutację do przedszkola, szkoły podstawowej i niepublicznego liceum.Dzień otwarty to doskonała okazja do zapoznania się z naszym programem nauczania oraz nowoczesną placówką edukacyjną. Podczas dnia otwartego:– przedstawimy naszą ideę nauczania– omówimy ofertę naszej szkoły i zasady rekrutacji– odpowiemy na Państwa pytania dotyczące toku nauczania Poznaj nas i wyrusz z nami w edukacyjną podróż!

Więcej informacji »

14.09.2019 ASD – Pierwsze spotkania terapeutyczne z małym dzieckiem

Facebook Sobota, 14 września 2019 o 09:00 – 16:00 Szkolenie przeznaczone dla logopedów/ neurologopedów, psychologów i pedagogów pracujących z małymi dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Prowadząca: Joanna Wójtowicz-Pałasz, logopeda kliniczny terapii wczesnodziecięcej, pedagog. Pracuje z dziećmi o różnych typach trudności w zakresie nabywania i stosowania komunikacji oraz języka. Pasjonatka pracy z małym dzieckiem z trudnościami w komunikacji, z wykorzystaniem zabawy. Dzieli się doświadczeniem w pracy prowadząc zajęcia, szkolenia

Więcej informacji »

Dzień Otwarty w szkole Eduventura!

Szkoła Eduventura zaprasza na Dzień Otwarty w dniu 27 lipca, w godz. 10.00-13.00.Prowadzimy rekrutację do przedszkola, szkoły podstawowej i niepublicznego liceum.Dzień otwarty to doskonała okazja do zapoznania się z naszym programem nauczania oraz nowoczesną placówką edukacyjną. Podczas dnia otwartego:– przedstawimy naszą ideę nauczania– omówimy ofertę naszej szkoły i zasady rekrutacji– odpowiemy na Państwa pytania dotyczące toku nauczania Poznaj nas i wyrusz z nami w edukacyjną podróż!

Więcej informacji »

Gry i zabawy glottodydaktyczne – kurs praktyczny

Facebook 15 czerwca 20019 godzina 10-14.30   Zapraszamy Nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych oraz Rodziców na pierwsze szkolenie „Gry i zabawy glottodydaktyczne” w Warszawie. To praktyczny kurs, na którym: – poznacie 45 gier i zabaw, przygotowujących dzieci do właściwej nauki czytania i pisania metodą prof. Rocławskiego (do wykorzystania w domu i w placówce oświatowej) – będziecie pracować w oparciu o pomoce dydaktyczne oferowane przez Glottispol, m.in.: klocki LOGO i Glottodywanik.

Więcej informacji »